مراسم یادبود مرحوم دکتر هدایت الله تاجبخش برگزار می شود


بدینوسیله به اطلاع می رساند مراسم یادبود پدر تاکسیدرمی نوین ایران و بنیانگذار موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد، مصادف با سومین روز درگذشت این استاد فقید عصر روز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در محل موزه دارآباد به نشانی نیاوران ، خیابان پورابتهاج شرقی، خیابان موزه برگزار می شود. 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

17 شهریور 1401
 

 

****تعطیلی ساعتی موزه دارآباد**••

بدینوسیله به اطلاع می رساند موزه دارآباد روز جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ پس از اتمام مراسم تشییع دکتر هدایت تاجبخش بنیانگذار مجم...

مراسم تشییع  و خاکسپاری دکتر هدایت تاجبخش
17 شهریور 1401
 

 

مراسم تشییع و خاکسپاری دکتر هدایت تاجبخش

با کمال تاسف و تاثر درگذشت استاد ارجمند جناب اقای دکتر هدایت الله تاجبخش پدر علم تاکسیدرمی نوین ایران و موسس موزه طبیعت...

***کاهش ساعت کاری موزه***
18 مرداد 1401
 

 

***کاهش ساعت کاری موزه***

ساعت کاری موزه کاهش یافت.

تعطیلی موزه
16 مرداد 1401
 

 

تعطیلی موزه

به علت مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.